PP2000 Lexia 3 Diagnostický Scanner Diagbox pre Citroen Peugeot Diagnostický Nástroj, Skener Rozhranie OBD Opraviť Auto Príslušenstvo Nové

w20908

Nový produkt

€59.12 €41.97

Podrobný Popis:

Diagnostické 2 V 1 NOVÁ VERZIA pre Citroen/Peugeot

To je dealer diagnostický scanner pre komplexné Citroen a Peugeot autá diagnostické.Môžete robiť všetko, ako autorizovaný predajca nemá.Táto diagnostika softvér umožňuje vykonávať kompletná diagnostika všetkých od roku 1995 až do súčasnosti modely.To sa vykonáva cez OBD-II konektor ( ktorá sa nachádza v blízkosti volantu) alebo cez výrobcu-špecifický konektor (len staršie autá, pre-2001).

Funkcie:

Na rozdiel od iných univerzálny auto skener nástrojov, ktoré len čítať problémy kódy, tento softvér vykonáva takmer VŠETKY funkcie ako originálne predajcu diagnostický nástroj.Naše diagnostické rozhranie obsahuje K-Line multiplexer, CAN-BUS rozhranie a SAE J1850 bus (oboch PWM a VPW).

Nasledujúce diagnostické funkcie sú podporované:

*1. Prečítajte si identifikácia

Zobrazuje kompletnú identifikáciu riadiaca jednotka, e.g.katalógové číslo, softvéru/hardvéru verzia, výrobcu, atď...

*2. Prečítajte si problémy kódy

Zobrazujú všetky uložené a nevyriešených problémov kódy s kompletný popis (napr. "Železničnej tlak príliš nízky tlak").

Program podporuje správa tlače alebo skopírovať do schránky.

*3. Jasné problémy kódy

Táto funkcia vymaže všetky uložené problémy kódy a iné diagnostické informácie.

*4. Auto-scan (dokončenie auto scan/test)

Detekuje všetky Ecu (elektronické riadiace jednotky), inštalované vo vozidle, a číta všetky diagnostické kódy poruchy.

*5. Namerané Hodnoty

Program zobrazuje aktuálne Údaje, ako Otáčky Motora, napätie Batérie, Senzor Kyslíka, Teploty Chladiacej kvapaliny, atď.Hodnoty môžu byť zobrazené v grafe 9 hodnoty naraz, alebo plný zoznam (všetky namerané hodnoty).Zapisovanie do súboru je tiež podporované, ktorý umožňuje v režime offline analýzy.

*6. Pohon test

Pohon test aktivuje najmä servomotora (e.g.zapnite palivové čerpadlo, zamknúť/odomknúť volant, zamknutie/odomknutie dverí, odrezať palív, atď..)

*7. Programovanie funkcií/Adaptácia

Táto funkcia je veľmi dôležité vo všetkých vozidlách, pretože systémy, ako napr. riadenie Motora jednotiek, Immobilizers, Airbagy, Alarmy, Orgán, riadiace Jednotky, a niektoré ďalšie, vyžadujú, aby ste ako vykonať reset alebo programovacie postupy po auto repair je hotové, alebo dokonca konfigurácie po výmene rozbité riadiacej Jednotky.

*8. Požiadavky na hardvér a softvér

Softvér vyžaduje minimálne Intel Celeron/Pentium ii 400 MHz, 128 MB RAM, 50 MB voľného miesta na disku priestor a USB 1.1 port (USB 2.0 odporúča sa) a Microsoft Windows 98 SP2/2000/XP s najnovší balík service pack nainštalovaný.

Ak zákazník vyžaduje, pripravíme pripravený k práci PC.

Package:

1.Peugeot Citroen LEXIA3 VCI

2.OBD-II kábel

3.USB kábel

4.Softvér na CD

5.Nástroje Box

Poznámka:

(1) Všetky obrázky sú profesionálne farebné, ale kvôli rôznym okolitého svetla a rôznych displej nastavenia zariadenia, môžu byť niektoré odchýlky medzi obrázkami na vás vidieť a položky seba.Prosím pochopiť.

(2) údaje je nameraný manuálne, a tam môže byť nejaká odchýlka, ale to nemá vplyv na použitie.

  • Certifikácia: Žiadne
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Externé Testovanie Certifikácia: ce

Štítky: rozhranie pre peugeot, citroen obd, diagbox, turkce, obd2 vag, obd peugeot, Elm 327, lexia 3, elm327 v2.2, lexia3.

Príslušenstvo