2021 X3 Pro Globálny Obchod Úradný 512G Odtlačkov prstov Odomknúť je 5,5-palcový HD Kamery celú Obrazovku Smartphone

w20870

Nový produkt

€109.33 €64.50

***Poznámka:

1: prvých 100 zákazníkov, dáme vám mobilný telefón ochranný plášť a obrazovky v nevýbušnom film

Náš telefón je globálna verzia a môžu byť použité v akejkoľvek krajine/regióne.Prosím skontrolujte, či mobilný telefón môže byť použitý v našej krajine.

2. To má Google Play a viacerých jazykoch?

Áno, podporuje viaceré jazyky a Google Play Store.

3. Musím platiť clá a daní?Ako dlho bude trvať na týchto produktov, aby sa dospelo v mojej krajine?

4.Je to zadarmo doprava a jeho dopravu, čas je o 7-25 dní.Ak je stratený v doprave, pomôžeme vám náhradu škody.Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis

Okrem Brazílii, Mexiku a Kanade, budú musieť zaplatiť clo alebo pomáhať v colné odbavenie (pretože môžu byť predmetom náhodných colných kontrol), zatiaľ čo ostatné krajiny nemajú na zaplatenie cla.Ak potrebujete urýchliť príchod, môžete poslať prostredníctvom DHL logistics, ale colné a nákladnej by mali byť hradené vami.Ak je to potrebné, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis.

Kupujúci je zodpovedný za zaplatenie ciel.Nie len DHL, air express personál môže požadovať zaplatenie cla.Ak váš colné zhromažďuje dane, prosím, prijmite to.Zaplatenie dane je povinnosťou všetkých občanov.

5. Môžem dostať opravu, záruka?

6 mesiacov obchod záruka (Čína Záručný Servis).Kontaktujte, prosím, zákaznícky servis pre detaily.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Kompatibilné Značky: MAČKA
  • Model Mobilného Telefónu: B100

Štítky: mi úradný, batoh mtb, veck kombinézach, puzdro pre iphone xs pravej kože, gimbal smartphone, kyseliny glykolovej na kožu, Globálna Verzia, smartphon, telefón poco x3, prípad kože.

Recenzie

Mshabatin
2021-07-13
5/5
The mobile phone is very easy to use, the service is very good, and there are a lot of things to send. The price is conscientious, I suggest you buy it.

Príslušenstvo