1 Nastavte Strop Potiahnite Reťaz s Konektorom Korálkové Potiahnite Reťaz Rozšírenie s Zodpovedajúce Konektor Ventilátora Posteľ Spínač svetiel Potiahnite Reťaz Exte

w20799

Nový produkt

€3.44 €1.68

Popis

Dobré pre výmenu za rukoväť alebo rozšírenie potiahnite reťaz a s príslušnými konektormi prísť.Dobre oblek pre stropné svietidlo, stropný ventilátor, guyed stolná lampa, atď.Môžete ho použiť aj len ako dekorácia, vzhľadom na to vyzerá, lesklé a pevné, krásne a štýlové dosť.Hlavne oblek pre stropný ventilátor reťazca, vysoký strop svietidlami, na strop pre vetranie, ako vytiahnuť reťazca pre opony, fľaša spp prívesok náhrdelníky a veľa iných miestach.

Funkcie

- Farba: Strieborná.

- Materiál: Nerez oceľ a meď.

- Veľkosť: Cca 40 x 0,3 x 0,3 cm.

- Je to súbor 1 korálkové potiahnite reťaz a 20pcs zodpovedajúce konektory, dobré pre náhradné formulár rukoväť alebo rozšírenie potiahnite reťaz.

- Ľahko nainštalovať a používať na stropné ventilátory a svietidlá.

- Praktický a pohodlný položku s viacerými používa!Tiež skvelé pre psa značky alebo fľaše spp prívesok náhrdelníky.

- Použitie s zahrnuté prípojky na forme výmeny rukoväť slučky alebo rozšíriť existujúce reťaze!

- Môžete jednoducho vystrihnúť on potiahnite reťaz do svojho požadovanú dĺžku nainštalovať, ktoré je vhodné pre váš každodenný život.

- Teplé Tip: Milí kupujúci, a to z dôvodu svetelný efekt, monitora jas, ručné meranie, atď., mohli by tam byť aj nejaké nepatrné rozdiely vo farbe a veľkosti medzi fotografiu a aktuálnej položky.Úprimne dúfam, že rozumiete!Ďakujeme!

1 x Strop Potiahnite Reťaz 20 x Konektory

  • Materiál: Kov
  • Kovové Typ: Z Nehrdzavejúcej Ocele
  • Typ Produktu: Zipsy
  • Funkcia: Eco-Priateľský
  • Zips Typ: V Blízkosti-End
  • Číslo Modelu: Strop Potiahnite Reťaz

Štítky: lugage zips vytiahnuť kartu, stropné ventilátory strop, 3 zips vytiahnuť čaro, posteľ hardvéru, cnc limitný spínač, reťaz prepínač, stropný ventilátor biela, zlato kovový zips vytiahnuť, loptu reťazca konektor, dekor pre domáce.

Recenzie

Sayan 57
2021-06-16
3/5
It looks bigger than it is and the material is very simple but for what it costs it is OK though by waiting it is better to buy it in a store in the same city
Hnbaitong
2021-03-10
3/5
The chain is only 25 cm, but the fasteners with a fist +,-
Botkholova
2021-04-10
3/5
Think a little small current ad seemed to be bigger
Dsiekiera167
2021-04-22
5/5
I'm very satisfied.
Fxustee 78
2021-04-04
5/5
What I needed, the quality is good and arrived fast

Príslušenstvo