Dobrý Test Pre Samsung UA43N5500AK UE43RU7105KXXC UE43RU7105K Napájanie Dosky BN44-00956B L43E5N_NDY

w20760

Nový produkt

€29.43

Nové aj použité, môžete si vybrať!!!

Máme veľa tovaru na predaj, a niektoré z nich neboli dať na pultoch ešte.Ak nenájdete tovar, ktorý potrebujete, prosím, nebojte sa.Môžete kontaktovať náš zákaznícky servis a poskytnúť fotografie vašich produktov.Zabezpečíme hľadať pre vás po vidíme správu

Osobitné upozornenie: pred nákupom, musíte poskytnúť obraz o základnej dosky a modelu TV.Budeme porovnávať ich.Pomôže uistite sa, že na objednávku。Ak si kúpite zlý výrobok, pretože nemôžete poskytnúť,Ste zodpovední za všetky chyby .

Sme priamy predávajúci, nie je obchodný zástupca.Všetky výrobky sú dodávané po kontrole kvality.Zaručujeme, že všetky výrobky sú dodávané po kontrole.Zákazníci potrebujú vám môže poskytnúť inšpekcii videá.

Zabezpečíme prepravy po kontrole kvality.Môžeme vám poskytnúť skúšobného procesu.Môžeme akceptovať vrátenie tovaru, ale nebudeme mať prepravné náklady spôsobené vrátiť.

Všetky výrobky majú pol roka záručnej doby.Ak máte akékoľvek problémy s kvalitou, môžete nás kontaktovať.Môžeme vymeniť tovar, a obnovte ich.Ak nie ste spokojní, budeme sa snažiť uspokojiť vás bez akýchkoľvek strát.Môžete nakupovať v pohode.

Po Službe & Spätnú Väzbu

Ak sa dostanete položky a ako je to , prosím, zanechajte nám 5 star pozitívnu spätnú väzbu, budeme robiť to isté pre vás.

Ak je balík oneskorené alebo stratili, alebo máte pocit nespokojnosti s položku, prosím, kontaktujte nás bez zanechania zlé spätnú väzbu, alebo v prípade akéhokoľvek problému môže byť pevné, veľmi oceňujeme vašu trpezlivosť a láskavosť.

Prajem vám šťastný život.Šťastný nakupovanie

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: BN44-00956 BN44-00956A
  • Kompatibilné Fotoaparátu Značky: UA43N5500 UE43N5500 UN43N5500 UE43RU7105
  • Package: Áno

Štítky: rada napájania, samsung, zdroj napájania, samsung tv, vmix, fotoaparát live stream, základná doska samsung tv, kamera ptz, rada samsung tv, moc rada samsung bn44, napájací zdroj pre samsung tv, linux telefón.

Príslušenstvo