Skladacie Riadidlá len pre Macury Elektrický Skúter Milosť & Zero 8 9 10 Teleskopická Tyč na Tyč Riadenia, T-bar T bar bez skrutiek

w20276

Nový produkt

€75.69 €68.12

Hlavné body, pred nákupom

*Tento T-bar je len vhodné na NULU & MILOSŤ 8/9/10 alebo zodpovedajúce skútre, ktoré naše pôvodné príliš, ako sú Rýchly Volt/Eco Rýchlosť/Ecobee/Krajina man/Turbowheel/Apollo/Go green/Muvter/Techlife, pozrite si prosím váš skúter T-bar tvar, porovnávanie s našimi popis fotografie, ak sú odlišné, takže sú nezlučiteľné. *Nebudeme poskytovať príslušné skrutky/matice/adaptéry a inštalácia nástrojov. *Inštalácia vyžaduje praktické schopnosti a silné sily, nie je to jednoduché, prosím, zvážte vážne pred nákupom, ak neviete, ako ho nainštalovať, požiadajte o mechanik vo vašom miestnom obchode. *rozvíjajúce dĺžka: 56 cm, dĺžka od vrchu dole: hrúbka 39,5 cm, priemer hlavného rod: 23 mm-25 mm, priemer rukoväte: 22.6 mm. *Skontrolujte, či sú všetky skrutky a rýchle uvoľňovanie sú dotiahnuté pred koni. *Cena nezahŕňa clo a dane.Existuje určitý pomer, ktorý bude tovar skontrolovaný ciel, ak váš balík je zaškrtnuté, budete musieť zaplatiť colný tým, že sami seba potom.Neviem, osobitných colných taríf štandard.Musíte požiadať o colný orgán vašej krajiny.

Štítky: NULA, 3 indikátor stavu batérie, zero10, odtlačkový skúter, milosť nula, biquin, skladací mechanizmus pre elektrické scooter, 10x nula, 60v elektrický skúter, pre stick.

Príslušenstvo