Tuya Zigbee Most Smart Home Zigbee Bránou Hub, Diaľkové Ovládanie Zigbee Zariadenia Cez Inteligentný Život APP Pracuje s Alexa Domovská stránka Google

w20243

Nový produkt

€3.81 €2.02

Popis:

Tuya je ZigBee smart wireless gateway podporuje 2.4 G siete WIFI priameho pripojenia a zariadenie komunikačnej siete je ZigBee HA 3.0

Funkcie produktu: Učenie sa používa s ZigBee série výrobkov z graffiti riešenie, vrátane spínačov, zásuviek, snímačov, dvere, zámky, elektrické záclony, univerzálny infračervené diaľkové ovládanie, atď.

Vezmite prosím na vedomie, že akékoľvek ZigBee produkt musí byť použitý s bránou, a našej spoločnosti modelu je najľahší mini a jednoduchá inštalácia.Aktuálne dostupné zariadenia podporujú o 30-50, čo je dosť pre malé domy alebo bytové domy.

Najväčšou výhodou tohto produktu je, že to nemusí byť pripojený k sieti kábel, to je typu plug and play, a môže byť umiestnené na ľubovoľnom mieste s zásuvka byť zapnutý a použiť na komunikáciu.

Špecifikácie:

Názov produktu: ZigBee Smart Wireless Mini Gateway (Tuya Verzia)

USB port prúdový vstup: 5V/1A,

Pracovná teplota: -10℃-55℃

Pracovná vlhkosť: 10%-90% RH

Bezdrôtový protokol: ZigBee HA 3.0 bezdrôtový protokol

2.4 G WIFI

Package Zahrnuté:

Brána*1

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácia: Žiadne

Štítky: stmievač wifi, smart home, tuay zigbee hub, inteligentný termostat wifi, aqara homekit, blitzwolf, tuya zigbee, sonoff wifi, zigbee, echo dot 4 generácie alexa.

Recenzie

Zangetzu 1703
2021-06-26
5/5
Fast delivery, 100% functional and compatible with most zigbee accessories.

Príslušenstvo