MOFAJANG 400 ml/800ml LPP Výživy Podstata Opravy HairMask Oprava Poškodených Frizz Suché Vlasy Hydroterapia Vlasy Kondicionér

w20221

Nový produkt

€16.21 €9.73

MOFAJANG 400 ml/800ml LPP Výživy Podstata Opravy HairMask Oprava Poškodených Frizz Suché Vlasy Hydroterapia Vlasy Kondicionér

Účinnosť: vyživujú vlasy, aby vlasy suché frizz mäkké a lesklé.Zlepšiť frizz, vyživujú výživy, vlasovú pokožku upokojuje, zaplatiť, silné anti-break vlasy, nadýchané, vlhké, pružná, čerstvý olej, chráni objem po žehlenie, pružnosť, hydratáciu, po farbivo starostlivosti.

Hlavné zloženie: Hydrolyzovaný rastlinný proteín, cetearyl alcohol, glyceryl stearát, parfumy, tokoferol (vitamín E), kyselina citrónová, atď.

5 Druhov Použitie:

Používa sa ako kondicionér

Opláchnite vlasy vysušiť uterákom, a uplatňovať L. P. P živín podstate priamo z koreňa do chvosta.Nechajte to na 5-7 minút na opravu poškodených váhy, opláchnite teplou vodou a vysušte fénom.

Používa sa ako vlasy film

Rozdeľte vlasy do niekoľkých oblastí, sa vzťahujú na produkt rovnomerne, jemne masírujte pre 3-5 minút, opláchnite, ak používate pary pre 10-15 minút, bude nečakaný hladké skúsenosti.

Pre-farbenie starostlivosť

Pred horúce farbenie, po šampón,zachováva 30%-40% vlhkosti, aplikovať správne množstvo tohto produktu rovnomerne na vlasy, pobyt pre 2 minút, a potom postupujte hot farbenie prevádzky, aby sa minimalizovalo vlasy poškodiť.

Pridať do farbu vlasov vložiť

A farba vlasov krém je premiešať v 1:20, v ktorom sa môže účinne brániť škody spôsobené kyslíka emulzie na pokožku, vyplňte cortex vrstva, stabilizovať pigmentové častice, a vlasy budú kvitnúť po farbenia, a vlasy nebudú suché, kučeravé.

Starostlivosť o vlasy po farbenie vlasov

Po trvalej hot farbenie, nie je nutné umyť vlasy so šampónom, naneste malé množstvo tohto produktu na vlasy, jemne stlačte na chvíľu, potom opláchnite vodou. (Vplyv starostlivosť o vlasy po vlasov farbenie je jasné, že vlasy sú viac pružná, lesklá a vlhké)

  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Štítky: xr iphone prípadoch údaje.

Príslušenstvo